10minuta lajme shqip blue1
REEALT - Dopeboy

05 Sep 2020
Muzik Shqip - REEALT - Dopeboy

REEALT - Dopeboy (Official Video 2020), kenga me e re me titull "Dopeboy" e cila vjen e nga reperi REALT eshte lansuar ne Youtube. Kenga vetem pak ore pas publikimit eshte pritur mjaft mir dhe po vazhdon te klikohet. Per realizimin e Tekstit eshte kujdesur vet reperi, ndersa Videon ka punuar Kastrioti New Era. "Dopeboy" mund ta gjeni ne Youtube te kanali i njohur Mbreti Records.

 

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android