10minuta lajme shqip blue1
Genta Ismajli - Ça Me Bo ft. Marseli

11 Sep 2020
Muzik Shqip - Genta Ismajli - Ça Me Bo ft. Marseli

Genta Ismajli - Ça Me Bo ft. Marseli (Official Video), kengetarja e njohur Genta Ismajli pas nje pauze ajo eshte rikthyer me nje super kenge e cila eshte pritur mjaft mir nga fansat e saj.
Kenga e re titullohet "Qa me bo" dhe vjen ne duet me Marselin. Per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Alfredo Sula kurse per Tekstin MUMA.  Poashtu kenga eshte e kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka prodhuar kompania Max Production."Qa me bo" vjen premier ne Youtube te kanali personal Genta Ismajli.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android