10minuta lajme shqip blue1
Eugena Aliu - Pa faj

11 Sep 2020
Muzik Shqip - Eugena Aliu - Pa faj

Eugena Aliu - Pa faj (Official Video), kenga "Pa faj" e cila vjen e kenduar nga Eugena Aliu eshte publikuar ne Youtube dhe vjen ekskluzivisht ne kanalin blackfishofficial. Kengetarja per realizmin e ketij projekti ka bashkpunuar me Genc Prelvukaj, ndersa per Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Black Fish.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android