10minuta lajme shqip blue1
B2N & Francesca Muha - Pa mua

11 Sep 2020
Muzik Shqip - B2N & Francesca Muha - Pa mua

B2N & Francesca Muha - Pa mua (Official Video), kengetari B2N sapo ka lansuar projektin e tij me te ri i cili vjen ne bashkpunim me kengetaren Francesca Muha. Kenga e re titullohet "Pa mua" dhe eshte e publikuar ne Youtube te kanali personal B2N Beatz. Kenga "Pa mua" vjen me Muzik dhe Tekst nga B2N.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android