10minuta lajme shqip blue1
Shaolin Gang x Edi 585 - Leyla

12 Sep 2020
Muzik Shqip - Shaolin Gang x Edi 585 - Leyla

Shaolin Gang x Edi 585 - Leyla (Official Video), kenga me e re e cila vjen nga Shaolin Gang eshte publikuar ne Youtube te kanali Shaolin Gang. Kenga mban titullin "Leyla" dhe vjen ne duet me Edi 585. Kjo kenge vjen me Muzik te punuar nga Shaolin Gang dhe Florent Boshnjaku, ndersa Tekstin e ka shkruar po ashtu Shaolin Gang dhe Edi 585.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android