10minuta lajme shqip blue1
LILEM - Banda

12 Sep 2020
Muzik Shqip - LILEM - Banda

LILEM - Banda (Official Video 2020), reperi tash me i njohur te per te gjith ne Lilem ka ardhur me kenge te re e cila tiutllohet "Banda". kenga sapo eshte lansuar pak ore me pare dhe vjen si premier te kanali zyrtare Mbreti Records. Kjo kenge vjen e punuar me Muzik nga Fllesh Music kurse me Tekst te shkruar nga vet reperi. Kenga "Banda" gjithashtu edhe e kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka prodhuar Genc Ahmeti.

 

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android