10minuta lajme shqip blue1
Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra

19 Sep 2020
Muzik Shqip - Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra

Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra (Official Video), kengetari i njohur Butrint Imeri ka publikuar kengen e tij me te re e cila vjen ne duet me kengetaren e famshme Nora Istrefi. Kenga e re titullohet "Dy zemra2 dhe vjen e realizuar me Videoklip te cilin e ka prodhuar CINEGR8. Kjo kenge poashtu eshte e punuar me Muzik nga BigBang, ndersa me Tekst nga Butrinti dhe Gjiko.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android