10minuta lajme shqip blue1
Skerdi - Amelia

19 Sep 2020
Muzik Shqip - Skerdi - Amelia

Skerdi - Amelia (Official Video), kengetari i njohur Skerdi ka vetem pak ore qe ka lansuar kengen e tij me te re. Kenga e re vjen si balad dhe mbann titullin "Amelia". Kjo kenge vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga Skerdi dhe MUMA. Kenga "Amelia" poashtu eshte e kompletuar edhe me Klip te cilin e ka prodhuar JAYDEE, kengen e re munde ta gjeni ne Youtube tek kanali SKERDI.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android