10minuta lajme shqip blue1
GEENT - Ring Ring

19 Sep 2020
Muzik Shqip - GEENT - Ring Ring

GEENT - Ring Ring (Official Video 2020), kengetari GEENT sapo ka publikuar kengen e tij me te re. Kenga e re titullohet "Ring Ring" dhe vjen eksluzive ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records. Kjo kenge eshte e punuar nga Koston, kurse Video xhirimet e klipt jane realizuar nga Sekuence Studio. Kenga menjeher pak lansimit eshte pelqyer shume dhe po vazhdon te klikohet.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android