10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - Sofra e nanës

24 Sep 2020
Muzik Shqip - Gold AG - Sofra e nanës

Gold AG - Sofra e nanës (Official Video), reperi i njohur Gold AG ka publikuar kengen e tij me te re e cila titullohet "Sofra e nanës". kenga e re e vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet reperi, kurse per Videoklipin eshte kujdesur MProduction. Kengen poashtu mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare Gold AG.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android