10minuta lajme shqip blue1
Shaliani - Vllau me Vlla

24 Sep 2020
Muzik Shqip - Shaliani - Vllau me Vlla

Shaliani - Vllau me Vlla (Official Video), kengetari Shaliani ka ardhur me kenge te re. Kenga e re mban titullin "Vllau me Vlla". Kengetari per realizimin e kesaj kenge ka bashkpunuar me Floriant Salihu kurse Tekstin e ka shkruar vet kengetari. Kenga gjithashtu eshte e realizuar me Videoklip te cilin e ka xhiruar FlowProduction.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android