10minuta lajme shqip blue1
Donjeta Morina - Mke thy

24 Sep 2020
Muzik Shqip - Donjeta Morina - Mke thy

Donjeta Morina - Mke thy (Official Video), kengetarja e njohur e cila po pelqehet shume Donjeta Morina se fundi ka sjelle projketin e saj me te ri. Kenga eshte lansuar pak ore me pare dhe ka mbledhur plot klikime ne Youtube. Kenga e re titullohet "Mke thy" si gjith te kenget e kengetares edhe kjo kenge eshte e punuar nga Bini Diez, ndersa per Tekstin eshte kujdesur Bardhi. Kengen "Mke thy" ajo e ka kompletuar edhe me Klip shume te bukur te cilin e ka prodhuar produksioni Imagine Films.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android