10minuta lajme shqip blue1
2Ton - Vec me ty

03 Oct 2020
Muzik Shqip - 2Ton - Vec me ty

2Ton - Vec me ty (Official Video), reperi i njohur 2Ton se funmdi ka ardhur me kenge te re. Kenga e re mban titullin "Vec me ty" dhe eshte e punuar me Tekst dhe Muzik nga vet reperi, kurse per Video xhirimet e klipit eshte kujdesur Grandmedia. Reperi poashtu kengen e ka publikuar ne Youtube te kanali i tij zyrtare 2TONoffical.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android