10minuta lajme shqip blue1
Yll Limani - Buzet e kuqe

03 Oct 2020
Muzik Shqip - Yll Limani - Buzet e kuqe

Yll Limani - Buzet e kuqe (official Video), kengetari i njohur Yll Limani po vazhdon te jete aktive me projkete te reja. Ai se fundmi ka sjelle ne YYoutube kengen e tij me te re e cila vjen me titull "Buzet e kuqe". Per realizimin e ketij projekti eshte kujdesur vet ai per Muziken dhe Tekstin, ndersa per Klipin e eshte kujdesur produksioni Imagine Films. Kenga pas lansimit eshte pritur mjaft mir dhe po vazhdon te pelqehet shume nga adhuruesit e muzikes te kengetarit.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android