10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka - A kishe zemer

03 Oct 2020
Muzik Shqip - Irkenc Hyka - A kishe zemer

Irkenc Hyka - A kishe zemer (Official Video), kengetari Irkenc Hyka po qendron aktiv me kenge te reja, ai ka vetem pak dite qe ka lansuar projektin e tij me te ri. Kenga e re mban titullin " A kishe zemer" dhe vjen premier ne Youtube te kanali UnixMusic. Kenga e re eshte prodhim i kengetarit pasi ai e a punuar Muziken dhe Tekstin. Gjithashtu kenga eshte e kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka realizuar kompania Max Production.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android