10minuta lajme shqip blue1
Blleki ft. Fifi - Mbi Dozë

03 Oct 2020
Muzik Shqip - Blleki ft. Fifi - Mbi Dozë

Blleki ft. Fifi - Mbi Dozë (Official Video), kengetarja Fifi dhe Blleki kane publikuar duetin e tyre te pare. Kenga e dyshes titullohet "Mbi Dozë". Projekti i ri eshte i punuar me Muzik dhe Tekst nga Fifi dhe Blleki, K-Master. Kengen e re ata e kane sjelle edhe me Klip te cilin e ka xhiruar Onufer Berisha, gjthashtu kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali PINT.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android