10minuta lajme shqip blue1
Albina & Labi - Hallakam

03 Oct 2020
Muzik Shqip - Albina & Labi - Hallakam

Albina & Labi - Hallakam (Official Video), kengetari i njohur Labinot Tahiri dhe kengetarja Albina Kelmendi se fundmi kane ardhur ne bashkpunim. Ky eshte projketi i tyre i pare i cili e sjell dyshen se bashku. Kenga e re mban titullin "Hallakam" dhe eshte vjen e lansuar ne Youtube te kanali zyrtare Albina Kelmendi. Gjithashtu per kengen e re dyshja ka bashkpunuar me Petrit Sefaj dhe Valon Biba, ndersa Videoklipin e ka prodhuar Publico Group.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android