10minuta lajme shqip blue1
NRG BAND - Lem met dasht

04 Oct 2020
Muzik Shqip - NRG BAND - Lem met dasht

NRG BAND - Lem met dasht (Official Lyrics), grupi i njohur Nrg Band kane sjell kengen e tyre me te re ne Youtube. Kenga mban titullin "Lem met dasht" dhe vjen e punuar me Tekst dhe Muzik nga vet Grupi.
Kjo kenge poashtu eshte e postuar te kanali NRG BAND.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android