10minuta lajme shqip blue1
Capital T x Vig Poppa - Bisha

04 Oct 2020
Muzik Shqip - Capital T x Vig Poppa - Bisha

Capital T x Vig Poppa - Bisha (Official Video), reperi Capital T ka publikuar kengen e tij me te re e cila vjen ne duet me reperin e njohur Vig Poppa. Ky eshte bashkpunimi i pare i cili e sjell dyshen bashk ne kenge. kenga e re titullohet "Bisha" dhe menjeher pas publikimit eshte pelqyer shume nga adhurues e tyre. Projektin e ri ata poashtu e kane kompletuar edhe me Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar produksioni Sekuence, gjithashtu edhe kengen mund ta gjeni tek kanali i reperit Capital T.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android