10minuta lajme shqip blue1
Young Zerka - Konflikt

04 Oct 2020
Muzik Shqip - Young Zerka - Konflikt

Young Zerka - Konflikt (Official Video), kengetari Young Zerka se fundmi ka ardhur me projket te ri. kenga e re titullohet "Konflikt" dhe ka vetem pak ore qe eshte publikuar ne Youtube te kanali i tij zyrtare Young Zerka.
kenga vjen e punuar me Muzik nga Cekic Beatz dhe me Tekst te shkruar nga Fifi dhe Young. Kenga "Konflikt" eshte e realizuar edhe me Klip i cili eshte i prodhuar nga Imagine Films.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android