10minuta lajme shqip blue1
Gold AG x Mergim Mjeku - Nuse

04 Oct 2020
Muzik Shqip - Gold AG x Mergim Mjeku - Nuse

Gold AG x Mergim Mjeku - Nuse (Official Video), Dueti me i ri i cili vjen nga reperi i njohur Gold Ag dhe Mergim Mjeku sapo eshte publikuar ne Youtube. Kenga e tyre titullohet "Nuse" dhe vjen me nje Videoklip shume te bukur te cilin e ka punuar MProduction. Per Muziken dhe Tekstin e kenges eshte kujdesur B2N dhe Arian Agushi.

 

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android