10minuta lajme shqip blue1
Taulant Bajraliu - Selam

10 Oct 2020
Muzik Shqip - Taulant Bajraliu - Selam

Taulant Bajraliu - Selam (Official Video), kengetari i njohur Tulant Bajraliu ka vetem pak dite qe ka publikuar kengen e tij me te re. Kenga e re eshte balad dhe mban titullin "Selam". Kjo kenge vjen e punuar me Muzik dhe Orkestrim nga Egzon Bajraliu, ndersa Tekstin e ka shkruar Kreshnik Adiu.
Kenga "Selam" eshte e realizuar edhe me Videoklip te cilin e ka prodhuar MProducton.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android