10minuta lajme shqip blue1
Xhela - Më Mjafton

10 Oct 2020
Muzik Shqip - Xhela - Më Mjafton

Xhela - Më Mjafton (Official Video), kenga me e re e cila vjen e interpretuar nga kengetari i njohur Xhela eshte lansuar ne Youtube. Kenga e re titulohet "Më Mjafton" dhe vjen e kompletuar me Videoklip te cilin e ka realizuar kompania "MProduction. Kjo kenge eshte e punuar me Tekst dhe Muzik nga Fadil Topalli, ndersa Orksetrimin dhe Miksimin e ka bere Amir Abazi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android