10minuta lajme shqip blue1
Bajram Dobra x Suela - Zemër mjera

10 Oct 2020
Muzik Shqip - Bajram Dobra x Suela - Zemër mjera

Bajram Dobra x Suela - Zemër mjera (Officia Video), dyshja Bajram Dobra dhe Suela kane sjell duetin e tyre. Kenga e re titullohet "Zemër mjera" dhe vjen e realizuar me Videoklip nga Mproduction, kurse me Tekst nga Kreshnik Avdiu.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android