10minuta lajme shqip blue1
Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi

10 Oct 2020
Muzik Shqip - Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi

Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Official Video), kengetari i njohur Ermal Fejzullahu dhe Fifi kane ardhur ne bashkpunim. Kenga e re vjen me titull "Perjetesi" kete kenge te bukur dyshja e kane sjell me Videoklip te cilin e ka prodhuar kompania Imagine Films.
Gjithashtu kenga vjen e punuar me Muzik nga Fatjon Miftari, ndersa me Tekst te shkruar nga vet kengetarja Fifi. Ky eshte dueti i pare te cilen e sjellin ata per fansat e tyre. Kengen e re mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare FIFI OFFICIAL.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android