10minuta lajme shqip blue1
Greta Koci - Dola n'penxhere

21 Oct 2020
Muzik Shqip - Greta Koci - Dola n'penxhere

Greta Koci - Dola n'penxhere (Official Video), kengetarja e njohur Greta Koci sapo ka lansuar kengen e saj me te re e cila vjen me titull "Dola n'penxhere". Kjo kenge eshte e punuar me Muzik nga United Records, kurse Tekstin e ka shkruar Armand Trebicka. Kenga gjithashtu eshte e kompletuar me Videoklip per te cilin eshte kujdesur kompania Max Production.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android