10minuta lajme shqip blue1
Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

21 Oct 2020
Muzik Shqip - Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes

Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes (Official Video), reperi i njohur Gold AG ka ardhur me bashkpunim te ri. Kenga e re vjen e duet me Dava Gjergji dhe mban titullin "Bylbyli i Tropojes.
Kjo kenge eshte e realizuar me Tekst dhe Muzik nga vet reperi Gold AG, ndersa per Video xhirimet eshte kujdesur kompania MProduction. kengen e re "Bylbyli i Tropojes" mund ta gjeni tek kanali zyrtare Gold AG.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android