10minuta lajme shqip blue1
Dafina Zeqiri - Zili Zili

29 Oct 2020
Muzik Shqip - Dafina Zeqiri - Zili Zili

Dafina Zeqiri - Zili Zili (Official Video), kengetarja e njohur Dafina Zeqiri po vazhdon te jete aktive me kenge te reja. Ajo sapo ka publikuar kengen e saj me te re e cila titullohet "Zili Zili". Per kete kenge kengetarja ka bashkpunuar me Elinel per Tekstin e kenges, kurse Muziken ajo e ka punuar vet, gjithashtu kengen e ka realizuar edhe me Videoklip per te cilin eshte kujdesur Entermedia.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android