10minuta lajme shqip blue1
2Ton - 1 Familje

29 Oct 2020
Muzik Shqip - 2Ton - 1 Familje

2Ton - 1 Familje (Official Video), reperi 2Ton se fundi ka lansuar projektin e tij me te ri. Kenga mban titullin "1 Familje" dhe vjen ekskluzivisht ne Youtube te kanali i tij personal i cili mban emrin 2TONoffical. Kenga e re poashtu edhe e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet 2Ton, ndersa klipin e kenges e ka prodhuar Melodi Studio.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android