10minuta lajme shqip blue1
Shyhrete Behluli ft Sinan Akçıl - Jam Shqiptar

29 Oct 2020
Muzik Shqip - Shyhrete Behluli ft Sinan Akçıl

Shyhrete Behluli ft Sinan Akçıl - Jam Shqiptar (Official Video), kengetarja e njohur Shyhrete Behluli njihet per bashkpunimet e saj te shumta me kengetare te ndryshem te skenes shqiptare. Por kengetarja kete here vjen me ndryshe duke sjelle nje kenge me kengetarin Turk  Sinan Akçıl. Kenga e dyshes mban titullin "Jam Shqiptar" dhe eshte e publikuar ne Youtube te kanali VizioniLibonia. Per realizimin e projketit eshte kujdesur Shaban Rexhepi kurse Tekstin e kenges e ka shkruar Fatmir Muja dhe Sinan Akçıl, gjithashtu dhe per Klipin eshte kujdesur Vizion Media.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android