10minuta lajme shqip blue1
Rifadije Grajqevci - Jeta eshte e Shkurt

29 Oct 2020
Muzik Shqip - Rifadije Grajqevci - Jeta eshte e Shkurt

Rifadije Grajqevci - Jeta eshte e Shkurt (Official Video), kengetarja Rifadije Grajqevci pas nje pauze te shkurt ajo rikthehet me nje balad shume te bukur e cila mban titullin "Jeta eshte e shkurt". Kenga e re vjen e prodhuar nga Edientertainment, ndersa Tekstin e ka shkruar Ilir Berani, gjithashtu kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare EdiRifadijaOfficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android