10minuta lajme shqip blue1
Aida Doci - Rrena e Dashnia

31 Oct 2020
Muzik Shqip - Aida Doci - Rrena e Dashnia

Aida Doci - Rrena e Dashnia (Official Video), kengetarja Aida Doci po sjell vazhdimisht projekte te reja, ajo se fundmi ka sjell kengen e saj me te re e cila mban titullin "Rrena e Dashnia".  Kengetarja per kengen e re ka bashkpunuar me Famir Mujen per Tekstin dhe Muziken, kurse Videoklipin e ka bere BUG Production, kengen gjithashtu mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare Aida Doci Official.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android