10minuta lajme shqip blue1
Leo - Cataleya

31 Oct 2020
Muzik Shqip - Leo - Cataleya

Leo - Cataleya (Official Video 2020), kengetari me i ri i skenes Leo ka sjell kengen e tij me te re e cila titullohet "Cataleya". Kenga pak ore me pare eshte lansuar ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records. Per Muziken dhe Videoklipin e kenges eshte kujdesur FlowProduction, ndera Tekstin e ka shkruar vet kengetari. Kenga "Cataleya" menjeher pas publikimit eshte pritur mir dhe po pelqehet shume.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android