Print this page

Leo - Cataleya

31 Oct 2020
Muzik Shqip - Leo - Cataleya

Leo - Cataleya (Official Video 2020), kengetari me i ri i skenes Leo ka sjell kengen e tij me te re e cila titullohet "Cataleya". Kenga pak ore me pare eshte lansuar ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records. Per Muziken dhe Videoklipin e kenges eshte kujdesur FlowProduction, ndera Tekstin e ka shkruar vet kengetari. Kenga "Cataleya" menjeher pas publikimit eshte pritur mir dhe po pelqehet shume.

Rate this item
(0 votes)