10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - Trimi i Dukagjinit

07 Nov 2020
Muzik Shqip - Gold AG - Trimi i Dukagjinit

Gold AG - Trimi i Dukagjinit (Official Video), reperi Arian Agushi i njohur per ne si Gold AG ka sjell kengen e tij me te re. Kenga e re vjen me titull "Trimi i Dukagjinit" dhe eshte e realizuar me Videoklip te cilin e ka prodhuar MProduction. Kjo kenge poashtu vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet Goldi, kengen gjithashtu mund ta gjeni ne Youtube te kanali personal i reperit Gold AG.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android