10minuta lajme shqip blue1
NRG Band - Faj

07 Nov 2020
Muzik Shqip - NRG Band - Faj

NRG Band - Faj (Official Video), grupi i njohur NRG Band sapo kan lansuar ne Youtube kengen te tyre me te re e cila mban titullin "Faj". Kjo kenge eshte e prodhuar nga Nurteel, ndersa Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Valon Aziri. Kengen e re mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare NRG BAND.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android