10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka - Asaj

07 Nov 2020
Muzik Shqip - Irkenc Hyka - Asaj

Irkenc Hyka - Asaj (Official Video) kengetari i njohur Irkenc Hyka po qendron aktiv me projekte te reja, ai se fundmi ka lansuar kengen e tij me te re me tiutll  "Asaj". Kenga vjen e kompletuar edhe me Videoklip shume te bukur per te cilin eshte kujdesur produksioni Imagine Films. Si gjitha kenget e tjera edhe kjo kenge eshte e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet kengetari.
Gjithashtu projekti  eshte publikuar ne Youtube te kanali personal UnixMusic.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android