10minuta lajme shqip blue1
Sabri Fejzullahu - Gurbetqar

15 Nov 2020
Muzik Shqip - Sabri Fejzullahu - Gurbetqar

Sabri Fejzullahu - Gurbetqar (Official Video), kengetari i mirnjohur Sabri Fejzullahu ka publikuar kengen e tij me te re. Kenga titullohet "Gurbetqar" dhe eshte e publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare  n'Kosove Show. Kengetari per kengen e tij e ka bashkpunuar me Kreshnik Avdiu per Muziken dhe Tekstin, ndersa Orkestrimin e kenges e ka bere Artan Mezini.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android