10minuta lajme shqip blue1
Genc Prelvukaj - Mungon

15 Nov 2020
Muzik Shqip - Genc Prelvukaj - Mungon

Genc Prelvukaj - Mungon (Official Video), kenga me e re e cila vjen nga kengetari Genc Prelvukajj eshte lansuar ne Youtube. Kenga mban titullin "Mungon" dhe eshte e kompletuar me Videoklip shume te bukur te cilin e ka punuar BlackFish. Per kete balad te bukur kengetari eshte kujdesur vet per te gjitha rreth ketij projekti.

 
 
 
Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android