10minuta lajme shqip blue1
Capital T - Fjalt e Nanes

15 Nov 2020
Muzik Shqip - Capital T - Fjalt e Nanes

Capital T - Fjalt e Nanes (Official Video), reperi Capital T po vazhdon te sjell projekte te reja koh pas kohe. Ai se fundmi ka lansuar kengen e re me tiutll "Fjalt e Nanes", kjo kenge vjen e prodhuar nga Alitou, ndersa me Tekst te shkruar nga vet reperi. Gjithashtu projekti eshte i realizuar me Videoklip te cilin e ka xhiruar produksioni Imagine Films.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android