10minuta lajme shqip blue1
Granit Ismajli - Ani Ani

15 Nov 2020
Muzik Shqip - Granit Ismajli - Ani Ani

Granit Ismajli - Ani Ani (Official Video), kenga "Ani Ani" te cilen e sjell Granit Ismajli eshte lansuar ne Youtube te kanali zyrtare blackfishofficial. Kenga vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga Genc Prelvukaj, kurse me Videoklip nga Black Fish.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android