10minuta lajme shqip blue1
Stresi x Finem x Solo - Per Veti

20 Nov 2020
Muzik Shqip - Stresi x Finem x Solo - Per Veti

Stresi x Finem x Solo - Per Veti (Official Video), reper i njohur Stresi ka ardhur me kenge te re, ai kengen e re e sjell ne duet me Finem x Solo. Kenga e tyre mban titullin "Per veti", kjo kenge e bukur vjen e prodhuar nga Arlenn Music, ndersa me Tekst nga Stresi x Finem dhe Solo. Projekti "Per veti" poashtu eshte e kompletuar edhe me Videoklip te cilin e ka punuar Max Production, gjithashtu kenga eshte e postuar te kanali zyrtare StresiOfficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android