10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - Tornado

20 Nov 2020
Muzik Shqip - Gold AG - Tornado

Gold AG - Tornado (Official Video), kengetari Gold AG koh pas kohe po qendron aktiv me kenge te reja. Ai se fundmi ka publikuar kengen e tij me te ri i cili titullohet "Tornado". Kenga vjen e punuar me Muzik dhe Tekst nga vet reperi, kurse Videoklipin e kenges e ka prodhuar Urban Graphics. Si te gjitha kenges e tij te tjera edhe kjo kenge eshte pritur mjaft mir dhe po pelqehet shum.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android