10minuta lajme shqip blue1
Fifi - Ninullë dashurie

28 Nov 2020
Muzik Shqip - Fifi - Ninullë dashurie

Fifi - Ninullë dashurie (Official Video), kengetarja e njohur Fifi se fundmi ka lansuar projektin me te ri. Kenga eshte balad dhe vjen me tekst te shkruar nga vet kengetarja, teksti i cili flet per dashurin. Muzika e kenges vjen e prodhuar nga Fifi dhe Fatjon Miftari. Kenga e re mban titullin "Ninullë dashurie" dhe eshte e kompletuar me Videoklip shume te bukur te cilin e ka punuar kompania Imagine Films, kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare FIFI OFFICIAL.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android