10minuta lajme shqip blue1
Yll Limani - Leje

28 Nov 2020
Muzik Shqip - Yll Limani - Leje

Yll Limani - Leje (Official Lyrics), kengetari Yll Limani ka sjell kengen e tij me te re ne Youtube. Kenga titullohet "Leje" dhe vjen e kompletuar me Video Lyrics. Projekti eshte i prodhuar nga Fatjon Miftari, ndersa Tekstin e ka shkruar Ylli.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android