10minuta lajme shqip blue1
Enis Bytyqi - Labile

28 Nov 2020
Muzik Shqip - Enis Bytyqi - Labile

Enis Bytyqi - LABILE (Official Video), kengetari i njohur Enis Bytyqi sapo ka publikuar kengen e tij me te re. Kenga titullohet "Labile" dhe vjen e perfunduar me Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar LORD VAPORMAX. Per projektin e ri kengetari ka bashkpunuar me Rzon, gjithashtu kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare Enis Bytyqi.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android