10minuta lajme shqip blue1
Gold AG - Babë e djalë

28 Nov 2020
Muzik Shqip - Gold AG - Babë e djalë

Gold AG - Babë e djalë (Official Video) reperi Gold AG po vazhdon te sjell kenge te reja ne Youtube. Ai se fundmi ka publikuar kengen me te re me titull "Babë e djalë". Kenga vjen e punuar me Tekst dhe Muzik nga vet reperi, kurse me Videoklip nga MProduction.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android