10minuta lajme shqip blue1
LEO - Nuk je ti

28 Nov 2020
Muzik Shqip - LEO - Nuk je ti

LEO - Nuk je ti (Official Video 2021), kengetari i njohur dhe shume i ndjekur Leo ka vetem pak ore qe ka publikuar kengen e tij me te re. Kenga vjen me titull "Nuk je ti" dhe eshte e kompletuar me Videoklip shum te bukur per te cilin eshte kujdesur kompania Flow Produciton. Tekstin e kesaj kenge te bukur e ka shkruar vet Leo, kurse Muzika eshte e punuar nga Flow Music. Kengen mund ta gjeni ne Youtube te kanali zyrtare Mbreti Records.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android