10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli

09 Dec 2020
Muzik Shqip - Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli

Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli (Official Video), kengetari i njohur Irkenc Hyka ka publikuar kengen e tij me te re e cila mban titullin "M’ka Marre Malli". Kenga eshte e punuar nga vet kengetari, kurse Tekstin e ka shkruar MUMA. Kenga gjithashtu vjen e kompletuar me Videoklip shume te bukur te cilin e ka prodhuar produksioni Imagine Films.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android