10minuta lajme shqip blue1
Donjeta ft. Bini DIEZ - Mos fol keq

09 Dec 2020
Muzik Shqip - Donjeta ft. Bini DIEZ - Mos fol keq

Donjeta ft. Bini DIEZ - Mos fol keq (Official Video), kengetarja Donjeta Morina po vazhdon te sjell kenge te reja kohe pas kohe, ajo kengen e saj te fundit e ka sjell ne bashkpunim me Bini DIEZ. Kenga e tyre titullohet "Mos fol keq" dhe eshte e prodhuar nga Bini DIEZ dhe gjithashtu eshte lansuar ne Youtube te kanali DIEZ Music. Projekti i kengetares vjen i punuar me Tekst nga Fadil Topalli, ndersa me Videoklip nga Imagine Films.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android